MYSZ LOGITECH G602 GAMINGOWA BEZPRZEWODOWA LASER

910-003822

Nowy produkt

Oryginalne opakowanie, mysz fabrycznie nowa

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

238,99 zł brutto

-91,00 zł

329,99 zł brutto

Więcej informacji

MYSZ LOGITECH G602 GAMINGOWA


FABRYCZNIE NOWA MYSZ LOGITECH G602 GAMINGOWA BEZPRZEWODOWA LASER 11 PRZYCISKÓW (910-003822)

Technologia grania bezprzewodowego

Logitech G602b.png  Mysz G602 działa bez żadnych opóźnień dzięki bezprzewodowemu połączeniu 2,4 GHz z częstotliwością przesyłania danych 2 ms. W przeciwieństwie do odbiorników Logitech Unifying, które obsługują wiele urządzeń, mysz G602 wykorzystuje całe pasmo dedykowanego nanoodbiornika w celu zapewnienia odpowiedniej wydajności dla gier z minimalnymi opóźnieniami. Korzystając z dostarczonego przedłużacza, nanoodbiornik można umieścić w odpowiednim miejscu w celu optymalnego odbioru sygnału. Wygodny otwór w komorze baterii umożliwia wygodne przechowywanie nanoodbiornika w celu bezpiecznego transportu

                       11 programowalnych elementów sterujących8m.jpg

Osiągaj doskonałe wyniki przy użyciu domyślnej konfiguracji natychmiast po wyjęciu z pudełka. Możesz też dopasować mysz G602 do własnych preferencji. Skonfiguruj polecenia wywoływane jednym przyciskiem dla działań, które zwykle wymagają zagłębiania się w menu. Uzyskaj szybszy dostęp do funkcji „naciśnij, aby rozmawiać”. Obniżaj tymczasowo rozdzielczość, aby celować. Przypisz dowolne polecenie lub makro obejmujące kilka poleceń do jednego z 11 programowalnych przycisków, korzystając z opcjonalnego oprogramowania Logitech Gaming Software (LGS). Możliwość zapisania niestandardowego profilu w myszy w celu użycia z dowolnym komputerem.e.

10m.jpg

Ogromna żywotność baterii

Graj z pewnością siebie. Mysz G602 towarzyszy Ci w kolejnych rozgrywkach dzięki żywotności baterii do 250 godzin w trybie wydajności. Oznacza to, że żywotność baterii jest osiem razy dłuższa niż w przypadku innych bezprzewodowych myszy do gier, a wszystko to bez poświęcania czujnika przeznaczonego do gier i wydajnego połączenia. Mysz G602 jest zasilania przez dwie standardowe baterie AA. Jedną baterię można opcjonalnie wyjąć, aby wyregulować wagę i balans myszy.

odb.jpg

Odbiornik Logitech Unifying

Ten bezprzewodowy odbiornik jest takmały, że może zostać w notebooku — nie trzeba go odłączać w podróży. Możesz też łatwo dodać kompatybilną klawiaturę lub mysz.

2_4.jpg

Zaawansowana technologia łączności bezprzewodowej 2,4 GHz

Korzystaj z niezawodności porównywalnej do rozwiązań przewodowych, ale bez kabli.Dane są przesyłane szybko i praktycznie bez opóźnień oraz zaników łączności.


Specyfikacja:
Typ myszy: Dla graczy
Rodzaj myszy : Bezprzewodowa
Typ złącza : USB 2,4GHz
Rozdzielczość : 2500 dpi
Liczba przycisków : 11
Pokrętło : 1
Kolor : Czarno - srebrny
Cechy dodatkowe :
- Czas pracy na baterii do 2 miesięcy
- Ergonomiczny kształt
Dodatkowe informacje : Odbiornik nano Programowalne przyciski Obsługa makr
System operacyjny :
- Windows 7/8/10
- Mac OS Xv10.4.0 lub nowszy
Dołączone akcesoria: Przedłużacz z wejściem USB 2x baterie AA
Gwarancja : 24 miesiące
Oryginalne opakowanie mysz fabrycznie nowa

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

MYSZ LOGITECH G602 GAMINGOWA BEZPRZEWODOWA LASER

MYSZ LOGITECH G602 GAMINGOWA BEZPRZEWODOWA LASER

Oryginalne opakowanie, mysz fabrycznie nowa