EKSPRES CIŚNIENIOWY PHILIPS HD8650/09 15 BAR AUTOMAT

HD8650/09

Nowy produkt

Zapytaj o niższa cenę !!

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

758,99 zł brutto

-241,00 zł

999,99 zł brutto

Więcej informacji

baner_01.gif

EKSPRES CIŚNIENIOWY PHILIPS HD8650


NOWY EKSPRES CIŚNIENIOWY PHILIPS HD8650/09 15 BARÓW

Młynki ceramiczne


Ceramiczny materiał zapewnia trwałość oraz cichą pracę, której jakość nie ulegnie z czasem pogorszeniu. Dzięki temu kawa zawsze będzie zmielona tak jak za pierwszym razem i wydobędziesz z ziaren to, co najlepsze, nawet po przygotowaniu ponad 15 000 filiżanek. 5 ustawień młynka umożliwia regulację ilości kawy. Rozkoszuj się wspaniałym espresso lub kawą ze świeżych ziaren.
Philips HD8650a.jpg
Philips HD8650b.jpg

Wyjmowany blok zaparzający


Blok zaparzający, stanowiący kluczowy element każdego w pełni automatycznego ekspresu, należy regularnie czyścić. Całkowicie wyjmowany blok zaparzający można w łatwy sposób dokładnie wyczyścić, płucząc go pod bieżącą wodą.

Szybki bojler


Koniec z niewystarczająco ciepłą kawą. Szybki bojler błyskawicznie przygotuje dla Twojej rodziny gorącą kawę i cappuccino już od pierwszej filiżanki. Sekret tkwi w obudowie z lekkiego aluminium i stali szlachetnej, która może szybko osiągnąć wysoką temperaturę.
Philips HD8650.jpg
philips HD8590.jpg

Zawsze odpowiednia moc kawy


Gusto Perfetto to inteligentna technologia, która stale śledzi informacje o rodzaju ziaren używanych do przygotowywania napojów. Po wykryciu zmiany w rodzaju używanych ziaren technologia Gusto Perfetto automatycznie dostosowuje mechanizm dozujący w komorze parzenia, zapewniając niezmienny efekt w każdej filiżance.

Profile użytkownika


Zapisz dane o ilości kawy w każdej filiżance, zgodnie ze swoimi preferencjami. Dzięki temu każde espresso, klasyczna kawa i inne napoje będą dokładnie takie, jak lubisz, za naciśnięciem jednego przycisku. Dzięki funkcji Double Cup możesz przygotować 2 filiżanki jednocześnie i dzielić się z innymi swoją ulubioną kawą.
 

 

Specyfikacja:

Producent: PHILIPS
Model: HD8650/09
Kolor: Czarny
Typ urządzenia: Ekspres ciśnieniowy automatyczny
Regulacja temperatura: 3-stopniowa
Moc: 1400W
Ciśnienie: 15 Bar
Pojemność zbiornika na wodę: 1l
  Pojemność zbiornika na kawę: 180g

Spienianie mleka: Brak
Rodzaj kawy: Ziarnista
Wbudowany młynek: Tak
 Rodzaj młynka: Żarnowy
Funkcje: Regulacja ilości zaparzanej kawy Regulacja młynka Funkcja One Touch
Parzenie 2 espresso jednocześnie: Tak 
  Dodatkowe informacje: Wyjmowany zbiornik na wodę, Tacka ociekowa, Ceramiczny młynek, Obudowa z tworzywa sztucznego, Pamięć ustawień ulubionej kawy, Wyjmowany blok zaparzający, Wskaźnik konieczności odkamieniania,  Technologia Gusto Perfetto - zawsze idealna moc kawy, Pojemność zbiornika na odpadki: 8 porcji, Wskaźnik napełnienia tacki ociekowej
Gwarancja:  24 miesiące

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

EKSPRES CIŚNIENIOWY PHILIPS HD8650/09 15 BAR AUTOMAT

EKSPRES CIŚNIENIOWY PHILIPS HD8650/09 15 BAR AUTOMAT

Zapytaj o niższa cenę !!