Obniżka! Microsoft Surface Pro 4 Type Cover Czarny Zobacz większe

Microsoft Surface Pro 4 Type Cover Czarny

QC7-00094

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

599,00 zł brutto

-50,00 zł

649,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

baner_01.gif

MICROSOFT SURFACE PRO4 TYPE COVER


NOWA KLAWIATURA MICROSOFT SURFACE PRO4 TYPE COVER QC7-00094(Czarny)

W jednej chwili zmieni tablet w laptopa


Klawiatura Type Cover nowej generacji stworzona dla Surface Pro 4 zapewnia najwyższą wygodę pisania na urządzeniu Surface. Tablet Surface Pro 4 z dołączoną osłoną Type Cover działa zupełnie jak prawdziwy laptop z nową wersją mechanicznej klawiatury, której klawisze zostały optymalnie rozmieszczone do szybkiego i płynnego pisania, a duży trackpad zapewnia precyzyjną kontrolę i nawigację. Po dołączeniu do tabletu Surface Pro 4 klawiatury Type Cover masz przed sobą wszechstronnego laptopa.

 

Wszystkie możliwości laptopa


Udoskonaliliśmy klawiaturę Type Cover urządzenia Surface Pro 4, nieznacznie zwiększając odstęp między klawiszami, co zapewniło większą wygodę i wydajność pisania, dzięki czemu masz wrażenie, że pracujesz na tradycyjnym laptopie. Dwuprzyciskowy trackpad jest większy, aby zapewnić bardziej precyzyjną kontrolę i nawigację.

 

 

Pracuj tak, jak chcesz


Klawiatura jest solidna, a magnes wzdłuż zagięcia silny, dlatego możesz dostosować położenie akcesorium i pracować, trzymając je na kolanach w samolocie lub zwyczajnie przy biurku. Ponieważ klawiatura Type Cover urządzenia Surface Pro 4 została zaprojektowana specjalnie dla urządzeń Surface, jej mocowanie w celu błyskawicznego przekształcenia tabletu w laptopa nie sprawia żadnych problemów.

 

 

Solidna ochrona i efektywność


Klawiaturę Type Cover urządzenia Surface Pro 4 możesz zagiąć zupełnie jak okładkę magazynu i używać Surface Pro 4 w roli tabletu. Po zagięciu do tyłu klawisze są wyłączane, aby zapobiec przypadkowemu wpisywaniu tekstu. Gdy zakryjesz ekran osłoną Type Cover urządzenia Surface Pro 4, pełni ona funkcję zabezpieczenia przed uderzeniami i zarysowaniami.

Może być tylko Twoje


Klawiatura Type Cover urządzenia Surface Pro 4 to akcesorium z wysokiej jakości materiałów - jest miękkie w dotyku, a jednak wytrzymałe i ciche podczas pisania. Jest dostępne w różnych kolorach, więc możesz dopasować je do indywidualnego stylu. Do wyboru masz wersję czarną, czerwoną, jasnoczerwoną, niebieską, jasnoniebieską i zielonomodrą. Dodatkowo klawiatura Type Cover urządzenia Surface Pro 4 jest podświetlana, dlatego możesz pracować, nawet gdy zgasną światła.

DANE TECHNICZNE:

Zgodność: Surface Pro 4

Kolory: Czarny

Klawisze : Włączanie: naciśnięcie klawiszy (mechanicznych

Układ: QWERTY, pełny rząd klawiszy funkcyjnych (F1–F12)

Klawisze dedykowane: klawisze skrótu w systemie Windows, multimedialne,

regulacja jasności ekranu Klawisz z funkcją kliknięcia PPM

Interfejs: Magnetyczny

Urządzenia pomiarowe: Przyspieszeniomierz

Wymiary (dł./szer./wys.): 295 x 2,17 x 4,90 mm

Masa (g): 310 g

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Microsoft Surface Pro 4 Type Cover Czarny

Microsoft Surface Pro 4 Type Cover Czarny

Produkty powiązane