DYSK WD ELEMENTS PORTABLE 2TB USB 3.0 DYSK ZEWNĘTRZNY

WDBU6Y0020BBK-WESN

Nowy produkt

6 Przedmioty

344,99 zł brutto

-60,00 zł

404,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

baner_01.gif

WD ELEMENTS PORTABLE 2TB


NOWY DYSK ZEW. WD ELEMENTS PORTABLE 2TB USB 3.0

Przechowuj więcej i szybciej. WD ELEMENTS to zewnętrzny dysk twardy. Wygodny i doskonały produkt dla każdego wymagającego użytkownika. Podłączenie do komputera za pomocą szybkiego złącza USB 3.0. Standard złącz pozwala na osiągniecie maksymalnego transferu przesyłu danych na poziomie 4.8 Gb/s.

Producent z myślą o potrzebach wymagających użytkowników stworzył dysk, który jest trwały, odporny na wstrząsy i zapewnia lata niezawodnej pracy. Dodatkowo dla zapewnienia mu należytej ochrony, został umieszczony w eleganckiej oraz wytrzymałej obudowie.

 Dzięki dużej pojemności i lekkiej konstrukcji ten dysk jest wymarzonym towarzyszem podróży. Zabierz go wszędzie tam, gdzie będziesz potrzebował dodatkowej pamięci lub podziel się ze znajomymi swoimi filmami lub grami.

Poprawa wydajności komputera Kiedy wewnętrzny dysk twardy jest bliski zapełnienia, wydajność komputera spada. Nie usuwaj plików. Przenieś pliki na przenośny dysk twardy WD Elements, aby zwolnić miejsce na dysku wewnętrznym i przywrócić pełną wydajność komputera.


Specyfikacja:

-Typ dysku: HDD Zewnętrzny
-Interfejs: USB 3.0 (kompatybilny z USB 2.0)
-Standard rozmiaru dysku: 2,5 cala
-Pojemność dysku: 2000 GB
-Zasilanie przez USB
-Waga: 230 g

- Kolor: Czarny

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DYSK WD ELEMENTS PORTABLE 2TB USB 3.0 DYSK ZEWNĘTRZNY

DYSK WD ELEMENTS PORTABLE 2TB USB 3.0 DYSK ZEWNĘTRZNY